Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

Longines Spirit

Sorteren op

64 producten

Bespaar €550Longines Spirit Automatic Champagne 37 mm
Longines Spirit Automatic Champagne 37 mm

L3.410.4.63.6

Aanbiedingsprijs€2.250 Normale prijs€2.800
Bespaar €730Longines Spirit Automatic Blue 39 mm
Longines Spirit Automatic Blue 39 mm

L3.802.4.93.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €460Longines Spirit Automatic Blue 37 mm
Longines Spirit Automatic Blue 37 mm

L3.410.4.93.0

Aanbiedingsprijs€1.990 Normale prijs€2.450
Bespaar €730Longines SPIRIT Automatic Zwart 42 mm
Longines SPIRIT Automatic Zwart 42 mm

L3.812.4.50.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €730Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Zulu Time Automatic Antraciet 39 mm

L3.802.4.63.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €730Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm

L3.802.4.53.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €660Longines Spirit Automatic Blue 42 mm
Longines Spirit Automatic Blue 42 mm

L3.820.4.93.6

Aanbiedingsprijs€2.940 Normale prijs€3.600
Bespaar €700Longines Legend Diver Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Zulu Time Antraciet 39 mm

L3.802.4.63.2

Aanbiedingsprijs€2.700 Normale prijs€3.400
Bespaar €770Longines Spirit Quartz Wit 24 mm
Longines Spirit Quartz Wit 24 mm

L4.341.0.11.6

Aanbiedingsprijs€3.030 Normale prijs€3.800
Bespaar €880Longines Spirit Quartz parelmoer 24 mm
Longines Spirit Quartz parelmoer 24 mm

L4.341.0.80.6

Aanbiedingsprijs€3.420 Normale prijs€4.300
Bespaar €1.200Longines Spirit Automatic Grijs 42 mm
Longines Spirit Automatic Grijs 42 mm

L3.821.1.53.6

Aanbiedingsprijs€4.650 Normale prijs€5.850
Bespaar €1.130Longines Spirit Automatic Grijs 42 mm
Longines Spirit Automatic Grijs 42 mm

L3.821.1.53.2

Aanbiedingsprijs€4.370 Normale prijs€5.500
Bespaar €700Longines Spirit Automatic Grijs 42 mm
Longines Spirit Zulu Time Antraciet 42 mm

L3.812.4.63.2

Aanbiedingsprijs€2.700 Normale prijs€3.400
Bespaar €1.060Longines Spirit Automatic Grijs 39 mm
Longines Spirit Automatic Grijs 39 mm

L3.802.5.53.6

Aanbiedingsprijs€4.090 Normale prijs€5.150
Bespaar €1.030Longines Spirit Automatic Blue 42 mm
Longines Spirit Automatic Blue 42 mm

L3.821.4.93.2

Aanbiedingsprijs€3.970 Normale prijs€5.000
Bespaar €710Longines Spirit Automatic Blue 42 mm
Longines Spirit Automatic Blue 42 mm

L3.812.4.59.6

Aanbiedingsprijs€2.740 Normale prijs€3.450
Bespaar €1.060Longines Spirit Automatic Blue 42 mm
Longines Spirit Automatic Blue 42 mm

L3.821.4.93.6

Aanbiedingsprijs€4.090 Normale prijs€5.150
Bespaar €730Longines Spirit Automatic Blue 42 mm
Longines Spirit Automatic Blue 42 mm

L3.812.4.93.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €700Longines Spirit Automatic Blue 42 mm
Longines Spirit Automatic Blue 42 mm

L3.812.4.93.2

Aanbiedingsprijs€2.700 Normale prijs€3.400
Bespaar €550Longines Spirit Automatic Blue 40 mm
Longines Spirit Automatic Blue 40 mm

L3.810.4.93.9

Aanbiedingsprijs€2.600 Normale prijs€3.150
Bespaar €700Longines Spirit Automatic Blue 39 mm
Longines Spirit Automatic Blue 39 mm

L3.802.4.93.2

Aanbiedingsprijs€2.700 Normale prijs€3.400
Bespaar €550Longines Spirit Automatic Blue 37 mm
Longines Spirit Automatic Blue 37 mm

L3.410.4.93.6

Aanbiedingsprijs€2.250 Normale prijs€2.800
Bespaar €1.060Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm

L3.812.5.53.6

Aanbiedingsprijs€4.090 Normale prijs€5.150
Bespaar €1.030Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm

L3.812.5.53.2

Aanbiedingsprijs€3.970 Normale prijs€5.000
Bespaar €730Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm

L3.812.4.60.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €1.060Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm

L3.821.4.53.6

Aanbiedingsprijs€4.090 Normale prijs€5.150
Bespaar €1.030Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm

L3.821.4.53.2

Aanbiedingsprijs€3.970 Normale prijs€5.000
Bespaar €940Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm

L3.829.1.53.2

Aanbiedingsprijs€3.660 Normale prijs€4.600
Bespaar €730Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm

L3.812.4.53.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €700Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 42 mm

L3.812.4.53.2

Aanbiedingsprijs€2.700 Normale prijs€3.400
Bespaar €730Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm

L3.802.4.50.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €1.030Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm

L3.802.5.53.2

Aanbiedingsprijs€3.970 Normale prijs€5.000
Bespaar €1.030Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm

L3.802.5.53.9

Aanbiedingsprijs€3.970 Normale prijs€5.000
Bespaar €730Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm

L3.802.4.60.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €700Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm

L3.802.4.53.2

Aanbiedingsprijs€2.700 Normale prijs€3.400
Bespaar €550Longines Spirit Automatic Zwart 37 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 37 mm

L3.410.4.53.6

Aanbiedingsprijs€2.250 Normale prijs€2.800
Bespaar €1.030Longines Spirit Automatic antraciet 42 mm
Longines Spirit Automatic antraciet 42 mm

L3.812.5.53.9

Aanbiedingsprijs€3.970 Normale prijs€5.000
Bespaar €930Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm
Longines Spirit Automatic Zwart 39 mm

L3.803.5.53.6

Aanbiedingsprijs€3.620 Normale prijs€4.550
Bespaar €1.420Longines Spirit Automatic bruin 42 mm
Longines Spirit Automatic bruin 42 mm

L3.821.5.59.2

Aanbiedingsprijs€5.480 Normale prijs€6.900
Bespaar €1.420Longines Spirit Automatic Groen 42 mm
Longines Spirit Automatic Groen 42 mm

L3.821.5.53.2

Aanbiedingsprijs€5.480 Normale prijs€6.900
Bespaar €930Longines Spirit Automatic Grijs 39 mm
Longines Spirit Zulu Time Titanium Automatic Grijs 39 mm

L3.802.1.53.6

Aanbiedingsprijs€3.620 Normale prijs€4.550
Bespaar €730Longines Spirit Zulu Time Automatic Antraciet 42 mm
Longines Spirit Zulu Time Automatic Antraciet 42 mm

L3.812.4.63.6

Aanbiedingsprijs€2.820 Normale prijs€3.550
Bespaar €640Longines Spirit Automatic Grijs 40 mm
Longines Spirit Automatic Grijs 40 mm

L3.810.1.53.6

Aanbiedingsprijs€2.860 Normale prijs€3.500
Bespaar €530Longines Spirit Automatic Antraciet 42 mm
Longines Spirit Automatic Antraciet 42 mm

L3.811.1.53.2

Aanbiedingsprijs€2.140 Normale prijs€2.670
Bespaar €660Longines Spirit Automatic Grijs 42 mm
Longines Spirit Automatic Grijs 42 mm

L3.811.1.53.6

Aanbiedingsprijs€2.940 Normale prijs€3.600
Bespaar €470Longines Spirit Automatic Groen 42 mm
Longines Spirit Automatic Groen 42 mm

L3.811.4.03.2

Aanbiedingsprijs€2.130 Normale prijs€2.600
Bespaar €510Longines Spirit Automatic Groen 40 mm
Longines Spirit Automatic Groen 40 mm

L3.810.4.03.6

Aanbiedingsprijs€2.290 Normale prijs€2.800
Bespaar €430Longines Spirit Automatic Groen 40 mm
Longines Spirit Automatic Groen 40 mm

L3.810.4.03.2

Aanbiedingsprijs€2.020 Normale prijs€2.450